Dün itibarıyla sizlerle paylaştığımız haberde, Mafia 3 oyunun hem ekim ayında çıkabileceğinin söylendiğini, hem de bugün itibarıyla yeni bir fragmanın yayınlanacağını duyurmuştuk. Beklenen an geldi ve TSİ 15:00 civarında yeni fragman yayınlandı.

 

2K Games tarafından resmi Mafia Youtube kanalı üzerinden One Way Road adı altında yayınlanan fragman, serinin hayranlarının kanını kaynatmaya yetti de arttı bile. Ağırlıklı olarak ara sahnelerden oluşan fragmanın görsellik açısından son yayınlanan oynanış videolarına göre epey ilerleme kaydetmiş. Tabana kuvvet aksiyon ve kovalamaca sahnelerinin de yer aldığı fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz, son yayınlanan ekran görüntülerine de galerimizden ulaşabilirsiniz.

Bununla birlikte, bu zamana kadar dolaşan nisan ayı çıkışı ile ilgili söylentilerin aksine 7 Ekim tarihinde çıkacağı resmiyet kazanan Mafia 3, aynı zamanda da ön-siparişe açılmış durumda. Hangar 13 tarafından geliştirilmesine devam edilen oyun, PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek.